Zajęcia kulinarne

W Akademii Młodego Kucharza dzieci od 4 lat i młodzież do 18 lat uczą się w grupach 16-osobowych dostosowanych do ich wieku i biorą udział w zajęciach samodzielnie, bez udziału rodziców. Rodzeństwo może uczestniczyć w zajęciach jednej grupy niezależnie od wieku. Regularne zajęcia kulinarne odbywają się raz w tygodniu po 1,5 godziny lub 1 godzinę dla młodszych dzieci. Istnieje możliwość dołączenia do grup w dowolnym momencie oraz udziału w pojedynczych zajęciach pod warunkiem wolnych miejsc.

Na zajęciach w Akademii każde dziecko:

  • dowie się, jak zdrowo się odżywiać,
  • nauczy się dobrych manier i reguł savoir-vivre’u,
  • pozna zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni,
  • będzie kreatywnie myśleć i ćwiczyć wyobraźnię,
  • nabierze odwagi i pewności siebie, pracując samodzielnie i w zespole,
  • „odwiedzi” kraje całego świata oraz pozna ich kulinarne tradycje i zwyczaje,
  • rozszerzy swoje wiadomości z matematyki, historii, geografii i paru innych dziedzin,
  • będzie eksperymentować, uczyć się interpretować przepisy, ale też odchodzić od nich i tworzyć własne kompozycje smakowe.

Regularne zajęcia kulinarne we Wrocławiu

Zawsze dopasowujemy poziom trudności do wieku uczestników. A wszystko to w trakcie absolutnie wyjątkowych zajęć kulinarnych w kolorowej i bezpiecznej kuchni. Akademia powstała przede wszystkim z myślą o dzieciach, zarówno tych najmłodszych 4- lub 5-latkach, jak i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wkraczającej pomału w dorosłe życie.

 

warsztaty

Nauka zdrowego odżywiania i odkrywania nowych smaków jest umiejętnością na całe życie, więc najlepiej zaczynać już od dziecka. W Akademii z pasją prowadzimy zajęcia, które są unikatowe – to dodaje nam energii do działania! Nagrodą są uśmiechnięte buzie dzieci podczas zajęć, a także pyszne sezonowe potrawy.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć dla poszczególnych grup wiekowych oraz rezerwacji miejsc za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie pod numerem +48 728 328 503.

Call Now Button