Inspiracją do założenia Akademii Młodego Kucharza była obserwacja dzieci, które uwielbiają zabawy w kuchni i bardzo często garną się do pomocy podczas gotowania. Filozofia Akademii Młodego Kucharza opiera się na przekonaniu, że zdrowe nawyki możemy kształtować już od wczesnego dzieciństwa. Podczas codziennego zabieganie trudno znaleźć przestrzeń na wspólne gotowanie. Na co dzień nie ma na tyle czasu, aby pozwolić dzieciom na swobodę podczas gotowania. Najczęściej jest przy tym sporo zamieszania oraz oczywiście dużo sprzątania. Postanowiliśmy więc działać!

Pasja do gotowania

Dlatego stworzyliśmy miejsce kolorowe i bezpieczne, w którym wszelkie kulinarne szaleństwa są dozwolone. W Akademii dzieci mają pełną swobodę w tworzeniu własnych potraw pod czujnym okiem nauczycieli-kucharzy. Chcemy sprawić, aby dziecięce zabawy w kuchni przerodziły się w prawdziwą pasję do urozmaiconego i zdrowego gotowania w dorosłym życiu. Zaangażowanie dzieci i młodzież w proces przygotowywania posiłków oraz pokazanie jak różnorodne potrawy i smaki mogą wyczarować, przyczyni się do wychowania pokolenia pełnych energii młodych ludzi. Nasza filozofia opiera się na codziennym dbaniu o zdrowie poprzez dietę oraz dobre samopoczucie. Chcemy, aby Młodzi Kucharze przygotowywali pyszne i odżywcze posiłki.

 

Drodzy Rodzice!

Pamiętajcie, że edukacja kulinarna Waszych dzieci to szansa na ich zdrowe odżywianie się przez całe życie!

Chcemy, aby dzieci od najmłodszych lat uczyły się, jak ważne jest zdrowe odżywianie i jak łatwo można, samodzielnie bądź z pomocą najbliższych, przygotować prawdziwą ucztę dla podniebienia. Mamy nadzieję, że uczestnicy naszych zajęć będą wracali do domu z głowami pełnymi pomysłów na pyszne potrawy. Co więcej, zachęcą całe swoje rodziny do wspólnego gotowania, świetnie się przy tym bawiąc i porządkując zdobytą wiedzę. Jesteśmy przekonani, że zarówno czas spędzony na gotowaniu z rówieśnikami będzie cudownym wspomnieniem na długie lata. Ponadto, wyposaży dzieci w cenne umiejętności i doświadczenia w dorosłości. Zdrowie ma się tylko jedno na całe życie – zdrowe gotowanie to niezaprzeczalnie dobra inwestycja!

Poznaj filozofię Akademii Młodego Kucharza w praktyce – gotuj z nami!

Kontakt_akademia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i rezerwacji miejsc za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie pod numerem +48 728 328 503.

Call Now Button