Półkolonie dla nastolatków

Szukasz pomysłu na ciekawą formę spędzania wakacji dla swoich nastolatków, którzy wyrośli już z większości dziecięcych półkolonii? Zapoznaj się z naszą najnowszą propozycją i rozbudź kulinarną pasję u młodzieży zarówno do gotowania, jak i zdrowego odżywiania!

Półkolonie dedykowane nastolatkom to nasza odpowiedź na prośby rodziców wieloletnich uczestników naszych półkolonii, którzy już niestety z nich wyrośli, aby przygotować też ofertę dla starszych kucharzy. Dlatego specjalnie dla naszych stałych bywalców, jak i dla każdego młodego człowieka, który chce spróbować swoich sił w gotowaniu ta oferta będzie idealnym rozwiązaniem!

Turnusy dla młodzieży w wieku 12-15 lat

Turnus 5: 22.07 – 26.07.2024

Turnus 9: 19.08 – 23.08.2024

Są to turnusy dla nastolatków, na których zajmiemy się wykonaniem bardziej zaawansowanych potraw od podstaw. Stworzymy potrawy wymagające cierpliwości, większego skupienia i dłuższego czasu oczekiwania na efekt końcowy. Zwiększymy poziom trudności warsztatów, ale zachęcamy do zapisów również początkujących Młodych Kucharzy, którzy dopiero wchodzą w kulinarny świat. Chcemy, aby młodzież na różnym poziomie doświadczenia miała szansę wziąć udział w naszych warsztatach i odkrywać radość z gotowania. W ciągu całego tygodnia rozwiniemy różne umiejętności kulinarne, zwiększymy wiedzę dotyczącą żywności i żywienia na co dzień oraz poznamy ciekawe przepisy. Po jednym turnusie gotowania, uczestnicy będą bardziej kreatywni, świadomi wyborów żywieniowych i z większą samodzielnością będą mogli zadbać o swój codzienny jadłospis.

Atrakcje na świeżym powietrzu będą dostosowane do starszej grupy wiekowej, a w przerwach między gotowaniem wdrożymy młodzież w tajniki strategicznych gier karcianych i planszowych. Zapewniamy warsztaty kulinarno-kreatywne!

Zajęcia prowadzone są w godzinach 9:00–16:00 z możliwością przyprowadzania młodzieży od 8:30 i odbioru do 16:30.

Cena warsztatów

Koszt 5-dniowego smakowitego turnusu dla młodzieży wynosi 1090 zł.

Cena zawiera:

  • opiekę dwóch osób prowadzących zajęcia i animacje w ciągu dnia,
  • udział we wszystkich zajęciach i warsztatach,
  • zakup składników niezbędnych do gotowania i innych prac twórczych,
  • udostępnienie strojów i akcesoriów kulinarnych niezbędnych w kuchni,
  • aktywną organizację czasu każdego dnia, w tym także na świeżym powietrzu,
  • napoje dostępne przez cały dzień i owoce lub deser na podwieczorek.

W naszym zespole pracują doświadczeni pedagodzy i dietetycy, którzy przygotowują przepisy na każdy dzień półkolonii będące kompromisem pomiędzy preferencjami dzieci a zaleceniami żywieniowymi. Opracowując zaś program zajęć dodatkowych bazujemy na naszym 12-letnim doświadczeniu w organizacji warsztatów, półkolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. Dlatego jesteśmy przekonani, że czas spędzony w naszej Akademii będzie dla młodzieży wspaniałą przygodą. Będzie to nauka, ale przede wszystkim w formie zabawy, po której zachowają miłe wspomnienia i przepisy do powtórzenia w domu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i rezerwacji miejsc:

Po otrzymaniu zgłoszenia, przesłane zostaną wszelkie niezbędne dokumenty i informacje organizacyjne.

Jeśli interesują Cię półkolonie dla młodszej grupy wiekowej, sprawdź naszą ofertę półkolonii dla dzieci w wieku 8-12 lat!
Call Now Button