Cennik zajęć

W ciągu jednego roku każde zajęcia w Akademii Młodego Kucharza są niepowtarzalne i oryginalne. Dostosowujemy zajęcia do pór roku, świąt, a przede wszystkim sezonowości produktów. Korzystamy ze świeżych owoców w miesiącach letnich, a także z warzywnych nowalijek na wiosną. Jesienią pieczemy jabłka, śliwki, gruszki oraz bawimy się w wydrążanie dyni. Zimą wyjmujemy z piekarnika rozgrzewające zapiekanki i mieszamy w garnku warzywne leczo. Cennik zajęć kulinarnych zamieszczamy poniżej.

Karnety na regularne zajęcia

Zajęcia w grupie wiekowej 4-6 lat trwają 1 godzinę zegarową, a zajęcia dla dzieci z pozostałych grup wiekowych trwają 1,5 godziny (2 godz. lekcyjne) i odbywają się raz w tygodniu. Informacje o grupach wiekowych można znaleźć w naszym harmonogramie. Zajęcia przeprowadzamy od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30. Zapraszamy do rozpoczęcia kulinarnej przygody!

Opłata za karnet na regularne zajęcia w grupie Mały Kucharz (4-6 lat) wynosi 200 zł, a w grupach Młody Kucharz (7-9 lat oraz 10-12 lat) i Młody Szef Kuchni (13-18 lat) – 260 zł. Opłata ta zawiera:

  • udział w 4 zajęciach kursu gotowania (w piątkowej grupie Młody Szef Kuchni realizujemy 2,5 godzinne warsztaty co 2 tygodnie),
  • zakup wszystkich niezbędnych składników,
  • woda dla uczestników, dostępna w trakcie zajęć,
  • karty z przepisami do ćwiczeń w domu.

Sprawdź harmonogram zajęć dla grup wiekowych!

Warunkiem rezerwacji miejsca na regularne zajęcia w wybranej grupie jest zgłoszenie uczestnictwa i wpłata pełnej kwoty na rachunek bankowy podany w sekcji KONTAKT. Prosimy także o przesłanie potwierdzenia na kontakt@akademiamlodegokucharza.pl.

Zajęcia kulinarne jednorazowe

W miarę wolnych miejsc dzieci mogą uczestniczyć także jednorazowo w zajęciach. Cennik zajęć kulinarnych jednorazowych jest zależny od grupy. Jedna godzina zajęć w grupie wiekowej 4-6 lat kosztuje 65 zł, a półtorej godziny w grupach młodzieżowych – 85 zł. Cennik zajęć piątkowej grupy Masterchef to 160 zł za 2,5 godziny gotowania, Cena obejmuje także zakup wszystkich niezbędnych do gotowania składników.

Warunkiem rezerwacji miejsca na zajęcia jednorazowe jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa i wpłata pełnej kwoty na rachunek bankowy podany w sekcji KONTAKT. Prosimy także o przesłanie potwierdzenia na kontakt@akademiamlodegokucharza.pl.

W związki z dużym zainteresowaniem, organizujemy także zajęcia kulinarne w niektóre weekendy. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w Akademii tutaj.

Kulinarne prezenty

Proponujemy zakup pomysłowego prezentu dla dziecka, który przyda się podczas domowego gotowania. Nasze żółte fartuszki są znane wśród wielu młodych kucharzy we Wrocławiu.

  • żółty fartuszek z logotypem Akademii – cena 90 zł (obecnie na stanie zostały tylko dla przedszkolaków)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć oraz rezerwacji miejsc za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie pod numerem +48 728 328 503.

Call Now Button